#یادداشت_۲۹
۲۰ تیر ۱۴۰۰
#شرمنده_ام_صدای_اتاق_خوابتان_را_میشنوم!!!!

برادری ساکن یک مجتمع مسی میگفت با خجالت تمام رفتم خدمت همسایه و گفتم: شرمنده ام صدای اتاق خوابتان را میشنوم! و چرا نشنود وقتی بینشان تنها یک آجر ده سانتی فاصله است. حقیقتا بر این باورم که ضد حریم خصوصی ترین پدیده دنیا خانه آپارتمانی است.از بی حجابی و اختلاط میگویند غافل از اینکه اصل اختلاط و تضعیف حریمها از خود خانه ی آپارتمانی و در بین محارم شروع و نهادینه میشود. چرا که از نظر اسلام خانه باید اتاق جداگانه برای دخترها، برای پسرها و برای والدین داشته باشد. اسلام عزیز میگوید خانه باید حیات داشته باشد و اساسا شرافت خانه را به وجود حیات گره میزند درحالیکه #آپارتمان_بی_شرف اهل خانه را مجبور به خروج مستمر از خانه میکند و آنها را به برهوت ناامن خیابان و پارک می کشاند. بچه ها، دخترها و پسرهای پر شور و نشاط که از زندان آپارتمان خلاص شده اند نیاز به تفریح دارند و اگر حکومت نتواند امکان تفریح پاک خانواده را در حیات خانه فراهم آورد، تا کی میتواند بنر نصب کند، از وصیتنامه شهدا مایه بگذارد و بگوید: برادرم چشمانت!خواهرم گیسوانت!؟ یکی از اولویت دارترین اقدام ها برای نجات جمهوری اسلامی ساخت خانه ی اسلامی یا #دار_واسعه است. صرفا جهت اطلاع عرض میکنم که اگر به هر خانواده ایرانی هزار متر زمین رایگان اعطاء شود فقط و فقط دو درصد از کل مساحت ایران را در بر میگیرد.
@besalamen_amenin

•┈┈••✾••┈┈•

@Dr_Javidnia

ابداع پیامرسان صوتی ایرانی قبل از کلاب هاوس

صوت ۳۷۳مین گفتگوی زندهٔ جبهه

شرمنده ام صدای اتاق خوابتان را میشونم!

خانه ,اتاق ,ام ,خوابتان ,شرمنده ,صدای ,ام صدای ,صدای اتاق ,اتاق خوابتان ,خوابتان را ,شرمنده ام
مشخصات
آخرین جستجو ها